Paas ve Uygulama Geliştirme için Salesforce Platform

Özel uygulama geliştirme platformu.

Salesforce Platform

Paas ve Uygulama Geliştirme

Salesforce Platformu, milyonlarca kurumsal mobil uygulamanın temelinde yatan bulut uygulama geliştirme ortamıdır. Bu platform üzerinde geliştirdiğiniz herhangi bir uygulama anında – ek kod yazmadan, hemen- mobil olur. %100 bulut platform ve güçlü API’lar

  • Müşterilerinize yönelik uygulamalar geliştirmenizi,
  • Çalışanlarınıza yönelik uygulamalar geliştirmenizi,
  • Her ürünü, cihazı ve platformu birbirine bağlamanızı

sağlar.

Müşterilerinize yönelik uygulamalar yaratın
İhtiyacınıza özel mobil uygulamalar geliştirin ve müşterileriniz nerede olursa olsunlar, onlara tam olarak istediklerini sunun. Salesforce Plaform API’ları, Mobil Servisleri ve Heroku araçları ile, tüm cihazlar için her dilde mobil uygulamaları daha hızlı ve kolay geliştirin.

Çalışanlarınız için mobil uygulamalar geliştirin
Firmalar çalışanlarının üretkenliğini sürdürebilmek için işe alma, denetim, envanter kontrolü gibi bulut uygulamalar geliştirmek için Salesforce Platform’u kullanıyorlar. Salesforce ile güçlendirilmiş bu mobil uygulamalarla çalışanlarınızın işinizle daha önce hiç olmadığı gibi bağ kurmasını sağlarsınız.

Her şeyi birbirine bağlayın
Her şeyin birbiri ile bağlı olduğu bir dünya ile sorunsuz entegre olan uygulamaları hızla ve kolayca geliştirmek için gerekli güçlü API’lar, dünyanın lider bulut uygulama geliştirme platformu ile birlikte gelir. İster arka ofis sistemlerinize, ister geleneksel teknolojilere veya internet erişimli cihazlara bağlanın, Salesforce Platformu her bağlantıyı anlamlı kılacak veri ve erişim altyapısını sağlar.

Bugüne kadar herhangi bir dilde uygulama geliştirdiyseniz hemen Salesforce Developers’a bağlanın. Bir milyondan fazla uygulama geliştirme uzmanından oluşan topluluğun bir parçası olun. Kendinize bir geliştirme ortamı açın ve Salesforce Platformu üzerinde -sadece dakikalar içinde- uygulama geliştirmenin keyfini çıkarın.

Salesforce Platformu ile isterseniz kendi uygulamalarınızı kolaylıkla geliştirin, isterseniz Sales Cloud ve Service Cloud ile birlikte çalışacak mükemmel ek uygulamalar hazırlayın.
Veya dünyanın lider kurumsal bulut uygulamaları pazar yeri AppExchange’i ziyaret edin, Salesforce çözüm ortakları tarafından geliştirilen 3000’den fazla uygulamadan birini seçin, kurun ve kullanmaya başlayın.

Gartner Magic Quadrant Müşteri Hizmetleri Yazılımları Pazarı http://www.gartner.com

App Cloud Kazanımları

gözlemlediklerini belirtmişlerdir.