Salesforce Sağlık Taraması Nedir

Bir CRM’den çok daha fazlası olan Salesforce, işlerinizi maksimum verimlilikle gerçekleştirmek için sayısız fırsat ve işlevsellik sağlayan, şirketinizin başarısına odaklanan iş uygulamaları için geliştirilmiş bir platformdur. İşiniz geliştikçe ve yeni platform özellikleri, yenilemeleri ve güncellemeleri yayınlandığında, yatırımınızın değişen ihtiyaçlarla uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.

Salesforce Sağlık Taraması hizmetimiz, platformun nasıl kullanıldığına, sınırlarına ve bakım gereksinimlerine genel bir bakış sağlarken, aynı zamanda Salesforce güvenlik önlemlerini kuruluşunuzun politikalarıyla paralelleştirmenize yardımcı olur.

Nasıl Çalışıyoruz

Salesforce Güzenlik Sağlık Tarqaması ve Salesforce Optimizer Raporlarını çalıştırırız ve sonuçları yorumlamak için Salesforce Yöneticinizle tam günlük bir çalıştay düzenleriz.

Tespit

Salesforce limitleri ve bakım faktörleri için risk teşkil eden mevcut konfigürasyon ve kullanım göstergelerinizi belirleriz

Tanı

Güvenlik temelini tanımlayın ve mevcut güvenlik ayarlarını Salesforce tarafından önerilen standartlarla ve şirketinizin güvenlik politikasıyla karşılaştırırız, farkları tanımlarız.

Uygulanabilir bir strateji geliştirmek amacıyla aşağıdaki kapsamda uzaktan çalışmalar gerçekleştiririz:

Mevcut ve potansiyel limit sorunları

İncelenmesi gereken konfigürasyon bulguları - hızlı kazançlar için sağlanan düzeltmeler

Kullanılabilecek yeni sürüm özellikleri

Risk azaltma ve uygulama planı

Ne kazanacaksınız

Hızlı Uygulama

Salesforce güvenliği ile ilgili en iyi uygulamalara uyum sağlamak için deneyimli Salesforce danışmanlarıyla çok hızlı ve yalın çalışma gerçekleştirin.

Doğru Konfigürasyon

Salesforce yapılandırmanızın şirketinizin güvenlik politikalarına uygun olduğundan emin olun.

Yol haritası

Salesforce kuruluşunuzdaki güncel sorunları ve gelecekteki riskleri önlemek için bir yol haritası elde edin.

Özet ve Süre

Kofana, toplamda 2 günlük bir hizmet aracılığıyla Salesforce ortamınızın sağlık kontrolünü sağlar, verimliliği, sınırlamayı, bakım ve güvenlik kazanımlarını gerçekleştirirken hızlı kazanımları tespit eder, en iyi uygulamalar ve dahili güvenlik politikaları ile uyumluluğu sağlamak için Salesforce kurulumunuza uygulanabilir bir liste sunar.

1000 +

Başarılı Proje

★★★★★

Müşteri Görüşü

9.71

Müşteri Memnuniyeti